Inżynieria wnętrza
dav

Inżynieria wnętrza. Z Joginem po radość życia.

„Inżynieria Wnętrza – z Joginem po radość życia” autorstwa Sadhguru  to książka a właściwie instruktaż, jak poprawić swoje życiowe doświadczenia oraz jakość życia po przez kreowanie w nim radości. Przede wszystkim wskazuje jak odnaleźć właściwą drogę życia. Uczy podstawowej prawdy, że tak naprawdę to co nam w życiu jest potrzebne, istnieje w naszym wnętrzu.

Sadhguru Jaggi Vasudev jest indyjskim joginem i mistykiem, założycielem Fundacji Isha z siedzibą na wzgórzach w południowych Indiach działającą na zasadzie wolontariatu. Organizacja wykonuje niesamowite projekty humanitarne i ekologiczne.

Luty 21, 2019

Data Wydania

Recenzja

Kategoria

Galaktyka

Wydawnictwo

Joga

Umiejętność

Joga | PAbA
Projekt bez tytułu

Joga – indyjski system leczniczy. Podstawowe metody i zasady.

„Joga – indyjski system leczniczy. Podstawowe metody i zasady” autorami tej książki są Swami Kuvalayananda (1883-1966) i S.L. Vinekar (1907-1967), czyli prekursorzy jogi, którzy jako pierwsi opisali jej wpływ na układ narządów człowieka takich jak układ: nerwowy, sercowo – naczyniowy, oddechowy i pokarmowy. Prócz tego pomagają zrozumieć fizjologiczne skutki prawidłowego wykonywania asan, praktyki oddechowej oraz oczyszczania organizmu.

Październik 10, 2018

Data Wydania

Recenzja

Kategoria

Galaktyka

Wydawnictwo

Joga, Medytacja

Umiejętności

Joga
Książki

Joga z krzesłem. Praktyka jogi Iyengera z użyciem krzesła.

„Joga z krzesłem. Praktyka jogi Iyengera z użyciem krzesła ”, to książka która precyzyjnie naucza techniki wykonywania asan w jodze według metody Iyengera.

Izraelski nauczyciel jogi Eyal Shifroni jest autorem tego wartościowego, bogato ilustrowanego przewodnika dla początkujących i nauczycieli jogi. Zawarte jest tam ponad 350 zdjęć i 150 opisów najtrudniejszych asan, w których ujęto esencję posługiwania się w praktyce jogi krzesłem.

Październik 19, 2018

Data Wydania

Recenzja

Kategoria

Galaktyka

Wydawnictwo

Joga

Umiejętności

Psychologia jogi
Psychologia jogi

Medytacja. Psychologia jogi w praktyce.

„Medytacja. Psychologia jogi w praktyce” autorstwa Ajaya Swami została wydana przez wydawnictwo Galaktyka. Książka wprowadzi Cię w świat medytacji. Pokazuje jakim potężnym narzędziem jest medytacja oraz w jaki sposób krok po kroku zacząć ją praktykować.

Joga i medytacja w dzisiejszych czasach budzi wiele kontrowersji. Jednak pewien hinduski kapłan katolicki, jogin oraz przyjaciel Matki Teresy z Kalkuty, ks. Joseph Pereira mawiał: „Łaska spełnia się w ciele”. Zwraca on uwagę na potrzebę doskonałej harmonii między modlitwą a ciałem, duchem a jego mieszkaniem. Ludzie Zachodu, albo „mają” ciało, albo „są” w modlitwie. Zadaniem tego „podręcznika” jest spięcie tych dwóch aspektów: ciała i ducha.

Maj 10, 2018

Data wydania

Recenzja

Kategoria

Galaktyka

Wydawnictwo

Joga, Medytacja

Umiejętność